Licitație aparținând Domeniului public al Județului Neamț (în incinta Galeriilor de artă "Lascăr Vorel", 18 Septembrie 2017)

Complexul Muzeal Judeţean Neamţ anunţă scoaterea la licitaţie a unui spaţiu în suprafaţă de 46,54 mp, aparţinând Domeniului public al Judeţului Neamţ, situat în municipiul Piatra Neamţ, Piaţa Ștefan cel Mare, nr.16, bl. M4, parter (în incinta Galeriilor de artă „Lascăr Vorel”).
Procedura de achiziţie are ca obiect oferirea spre închiriere, pe o perioadă de 5 ani, a spaţiului în suprafaţă de 46,54 mp, aparţinând Domeniului public al Judeţului Neamţ și administrat de Complexul Muzeal Judeţean Neamţ, situat în municipiul Piatra Neamţ, Piaţa Ștefan cel Mare, nr.16, bl. M4, parter (în incinta Galeriilor de artă „Lascăr Vorel”), în scopul amenajării unui punct de desfacere carte, de tip librărie.
Documentaţia de atribuire poate fi descărcată de pe site-ul Complexului Muzeal Judeţean Neamţ, sau poate fi obţinută în format electronic de la sediul autorităţii contractante din Piatra Neamţ, str. Mihai Eminescu nr. 10, Secretariatul Complexului Muzeal Judeţean Neamţ.

Invitația de participare la licitație.

Regulament privind procedura internă de închiriere a bunurilor imobile (terenuri sau construcții), proprietate publică a județului neamț, aflate în administrarea Complexului Muzeal Județean Neamț.

Documentația de atribuire a contractului privind închirierea spațiului aparținând Domeniului public al Județului Neamț.

Erată

Data limită de depunere a ofertei este de 2 Octombrie 2017, ora 9:00.